Aktualności

Disturbing Forest – przygodowa gra fantasy i survival w jednym

W IV kwartale tego roku na PC zadebiutuje Disturbing Forest – logiczna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w autorskim świecie fantasy. Gracze mogą liczyć m.in. na budzący napięcie klimat, elementy survivalu oraz tryb detektywistyczny. Na platformie Steam dostępny jest bezpłatny prolog. W przyszłym roku planowane jest wydanie gry także na Nintendo Switch.

Nowy tytuł będący debiutem Panteon Studio jest logiczną grą przygodową z perspektywy pierwszej osoby, osadzoną w autorskim świecie fantasy. Disturbing Forest wyróżnia się intrygującą fabułą, a rozgrywka opiera się głównie na eksploracji mrocznego i pełnego tajemnic uniwersum. Nie brakuje tu walki, elementów survivalu i craftingu, a także rozbudowanego trybu detektywistycznego.

„W Disturbing Forest zabieramy graczy do unikalnego świata fantasy. To tajemnicze i dosyć mroczne miejsce, pełne wyzwań i sytuacji mogących budzić lęk. Szykujemy zróżnicowaną rozgrywkę – to gra logiczna i przygodowa, gdzie fabułę odkrywamy nie tylko przez interakcje z określonymi postaciami, ale również przez samo otoczenie. Zachowując odpowiednie proporcje, dołączamy tutaj m.in. elementy walki z potworami i walki o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie. Disturbing Forest zaoferuje też dosyć wymagający poziom trudności” – mówi jeden z twórców gry, Mateusz Kuliś.

Na platformie Steam już teraz dostępny jest darmowy prolog (Disturbing Forest: Demon’s Path), który obejmuje wydarzenia fabularne sprzed akcji z pełnej wersji gry.

Główne cechy:

  • unikalny świat fantasy;
  • walka, survival i crafting;
  • tryb detektywistyczny;
  • wymagający poziom trudności.

Premierę Disturbing Forest na PC (Steam) zaplanowano na IV kw. 2021 r. W 2022 r. Gra zostanie wydana również na Nintendo Switch.

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1091840/Disturbing_Forest/

Darmowy Prolog – Steam:

https://store.steampowered.com/app/1322830/Disturbing_Forest_Demons_Path/

Trailer:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button