Aktualności

Komornik: Nieskruszony – nowy trailer, data premiery i przedsprzedaż

Na 9 listopada została zaplanowana premiera gry Komornik: Nieskruszony – pierwszej produkcji Sylen Studio na podstawie książek Michała Gołkowskiego. Na Muve już ruszyła przedsprzedaż. Z tej też okazji opublikowano nowy trailer.

Komornik: Nieskruszony ma być produkcją na styku gry paragrafowej i visual novel, osadzoną w książkowym uniwersum Michała Gołkowskiego (autora dobrze przyjętego cyklu SybirPunk). Gra opowiada historię dziejącą się w trakcie końca świata –  ale takiego w cholerę prawdziwego, biblijnego. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, woda zamienia się w krew. Umarli wstają z grobów, otwiera się otchłań. Państwa upadają, brat powstaje przeciw bratu, a dzieci podnoszą rękę na rodziców. I choć koniec wydaje się nieunikniony, to Apokalipsa nie przebiega zgodnie z planem – okazało się, że dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu ludzie mogą umknąć pościgowi  jej Jeźdźców. Wobec nieskuteczności ostatecznego rozwiązania, na Ziemię zstąpili wybrani spośród śmiertelników Komornicy, by polować na Grzeszników i ściągać z nich należności za grzechy. 

– Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od oddania pełnej wersji Komornik: Nieskruszony w ręce graczy. Wersja demonstracyjna gry spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Obecnie wprowadzamy ostatnie poprawki – pracujemy nad tym, aby produkcja była jak najlepszej jakości – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

21 października rozpoczęła się przedsprzedaż gry.

Premiera gry zaplanowana została na 9 listopada tego roku.

Sprzedażą i promocją produkcji Komornik: Nieskruszony w Polsce, a także w Rosji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech zajmie się MUVE.

Steam: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/

Strona Internetowa: https://sylenstudio.com/komornik-nieskruszony/

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   

Spółka jest w trakcie przygotowań do debiutu na NewConenct.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button