Aktualności

Hotel Afterlife – zmierza na PC i konsole

Piekielny tycoon o prowadzeniu hotelu dla grzesznych dusz

Hotel Afterlife to nowa strategia ekonomiczna, zapowiedziana przez Gaming Factory. Ten piekielny tycoon z polskiego studia Alrauna Studio pozwoli na „oczyszczanie grzesznych dusz”. Powinien się on szczególnie spodobać wielbicielom gier takich jak Two Point Hospital czy Dungeon Keeper.

Gracz wcieli się w managera nietypowego, zlokalizowanego w piekielnych zaświatach, hotelu. Zasady jego działania będą całkowicie niestandardowe. Zamiast opiekować się i przychylać nieba klientom, gracz otrzyma zadanie odpowiedniego „ugoszczenia” grzeszników.

Tytuł ma zaoferować singlową, rozbudowaną kampanię z 9 piekielnymi mapami, wzorowanymi na kręgach piekielnych z Boskiej komedii Dantego Alighieri. Przygotowany zostanie też tryb swobodnej rozgrywki, a twórcy rozważają także szereg dodatków opartych na mitologiach i kulturach z całego świata.

Hotel Afterlife to nie pięciogwiazdkowy hotel pełen luksusów, ale miejsce bardzo specyficzne. To swego rodzaju oczyszczalnia grzesznych dusz. W tym świecie walutą nie będą dolary, jeny, euro czy kryptowaluty, ale po prostu grzechy. Nasza gra zapewni wiele możliwości i pozwoli na uwolnienie kreatywnego potencjału graczy. Rozgrywka będzie koncentrować się na budowaniu, personalizacji oczyszczania dusz oraz różnych elementach ekonomicznych. Nie zabraknie też niejednoznacznego humoru na dobrym poziomie i odniesień do popkultury czy polityki” – mówi game designer w Alrauna Studio, Michał Stonawski.

Nowy tycoon pozwoli na budowę hotelu od podstaw podobnie jak ma to miejsce w grach z serii Sims, włącznie z zaplanowaniem poszczególnych pomieszczeń i pięter. To od gracza zależeć będzie też wybór i umiejscowienie atrakcji, w tym wielu urządzeń tortur. Zadania obejmą również zarządzanie kosiarzami i personelem, a także podejmowanie decyzji o charakterze architektonicznym i finansowym.

Hotel Afterlife – główne cechy gry:

  • piekielny tycoon;
  • oczyszczanie grzesznych dusz;
  • kampania oparta na 9 kręgach piekielnych Dantego;
  • dużo czarnego humoru;
  • zróżnicowane narzędzia tortur;
  • zarządzanie personelem i kosiarzami;
  • rankingi online.

Hotel Afterlife zostanie wydany na PC (Steam) w IV kw. 2020 r. Później gra ma trafić również na Nintendo Switch oraz inne konsole.

Hotel Afterlife (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1222960/Hotel_Afterlife/

Trailer Hotel Afterlife:

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button