Aktualności

Castle Renovator – dostępne na Nintendo Switch

Nie macie może przypadkiem już dość tych wszystkich renowatorów? Jeśli nie, to wyśmienicie, bo właśnie zadebiutował kolejny – Castle Renovator. Dostępny od 13 kwietnia na Nintendo Switch.

Castle Renovator to unikalny symulator średniowiecznego renowatora i budowniczego. Tytuł stworzony przez lubelskie studio Pyramid Games S.A. (znane m.in. z Rover Mechanic Simulator i Occupy Mars: The Game). W grze gracz wykonuje różne zlecenia (m.in. sprzątanie, naprawianie oraz urządzanie budowli), a jednocześnie może niemal dowolnie rozbudowywać własną osadę.

W Castle Renovator znaleźć można w sumie kilkanaście różnych lokacji, wśród których znajdują się zamki, pałace, dwory, stodoły czy nawet okręty pirackie. Wraz z postępami i rozwojem dostępne stają się też kolejne rodzaje narzędzi, a także dodatkowe umiejętności. Twórcy postawili przy tym duży nacisk na opcje umożliwiające graczom swobodne konstruowanie i niszczenie różnych obiektów.

Gra jest dostępna także na PC (pod nazwą Castle Flipper) oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Nintendo eShop:

https://www.nintendo.com/store/products/castle-renovator-switch/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button