Aktualności

Atomic Jelly pracuje nad siedmioma nowymi grami

Ostatnio wszelkiego rodzaju symulatory zrobiły się bardzo popularne. Do tego stopnia, że jedna z firm postanowiła je klepać niemal taśmowo. Studio Atomic Jelly — znane do tej pory z Project Remedium oraz Dywizjon 303: Bitwa o Anglię,  pracuje w tym momencie nad aż siedmioma grami tego typu. Tylko czy to aby nie za duże wyzwanie dla tak małego zespołu?

Booze Empire

Jak sama nazwa wskazuje, w tej grze będziemy się zajmować przemytem alkoholu i  jego produkcją, by z biegiem czasu zbudować pijackie imperium.

Gracz odziedzicza  cały majdan po swoim umierającym dziadku i zgodnie z jego ostatnią wolą będzie go musiał użyć do rozkręcenia upadłego interesu. Nasze zadanie oprócz produkcji będzie polegało także na unikaniu nalotów policyjnych, walce z konkurencją oraz tworzeniu nowych przepisów na trunki.

https://store.steampowered.com/app/1057600/Booze_Empire/

Dangerous Truck

W grze wcielimy się w kierowcę ciężarówki i będziemy przewozić różnorodne towary po  pustkowiach Ameryki Południowej. W trakcie zabawy będziemy zwiększali swoją reputację poprzez realizację zleceń, co pozwoli nam na dostęp do coraz bardziej intratnych zadań. Zarobiony hajs będziemy inwestować w ulepszenia i dostosowywanie naszej fury. Podczas realizacji celów będziemy musieli uważać na uszkodzenia naszego pojazdu oraz dbać o zapas paliwa.  Do osiągnięcia sukcesu prowadzić będzie wiele ścieżek. Od nas zależy, którą wybierzemy.

Najbardziej niebezpieczne drogi Ameryki Południowej czekają na Ciebie!
Wyrusz w najbardziej ekscytującą przygodę swojego życia i sprawdź swoje umiejętności jazdy na najtrudniejszych drogach świata.

Najważniejsze cechy gry:

 • Załadunek i rozładunek towarów.
 • Naprawy auta.
 • Modyfikacja ciężarówki.
 • Dynamiczny system pogodowy z cyklem dnia i nocy.
 • Zróżnicowane przeszkody terenowe.
 • Możliwość jazdy po najtrudniejszych trasach na świecie.
 • Działające radio CB.

https://store.steampowered.com/app/995680/Truck_Mechanic_Dangerous_Paths/

Restaurant Renovation

Renowator restauracji to nie tylko gra, to także historie, które zawsze zaczynają się w sercu każdej restauracji – w kuchni. W tym miejscu często właściciele restauracji widzą przyczyny klap biznesowych. Czy tu leży faktyczna przyczyna? Gdzie jest problem? Jak go rozwiązać? Bądź niczym Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach. Wskazuj błędy właścicielom restauracji, by zwiększyć ich rentowność. To od Twojej rady i wiedzy będzie zależeć uchronienie restauracji przed bankructwem. Przekonaj właścicieli do swojej wizji i pokaż im właściwą drogę do sukcesu.

Kluczowe cechy gry:

 • Zmieniaj wystrój wnętrz w restauracji.
 • Twórz nowe menu.
 • Przeprowadzaj wywiad środowiskowy wśród mieszkańców, by poznać ich preferencje i przyzwyczajenia.

https://store.steampowered.com/app/1057630/Restaurant_Renovation/

Shopkeeper

W Shopkeeper będziesz musiał sprawić, aby Twój sklep był najchętniej wybieranym wśród okolicznych mieszkańców. Będziesz dbał o rozmieszczenie produktów na półkach, wdrażał plany sprzedaży, uważał na wszechobecnych złodziei i dbał o czystość placówki. Jako pracownik sklepu będziesz musiał zadbać o odpowiednią ekspozycję towarów, a także cykliczne promocje, które pomogą przyciągnąć klientów.

Gra ma pozwalać na korzystanie z zainstalowanego w sklepie systemu CCTV, dzięki któremu gracz będzie mógł śledzić działania swoich klientów. A w razie złapania delikwenta na kradzieży zamiast dzwonienia po bagiety będzie mógł złapać za kij do baseballa i samemu wymierzyć sprawiedliwość.

Kluczowe cechy gry:

 • Dbaj o odpowiednią ekspozycję towarów na półkach.
 • Planuj sprzedaż.
 • Dbaj o czystość w sklepie.
 • Walcz ze złodziejami.
 • Korzystaj z systemu CCTV.

https://store.steampowered.com/app/1057580/Shopkeeper/

Bus Controller Simulator

Zostajesz zatrudniony jako kontroler biletów, aby złapać i ukarać każdego, kto nie przestrzega przepisów i jeździ bez biletu. Do Twoich zadań należeć będzie kontrolowanie biletów, wyrzucanie pasażerów jadących na gapę, konfrontowanie się z agresywnymi bezdomnymi, łapanie złodziei, sprzątanie autobusu i jego drobne naprawy.

Pamiętaj, by trzymać się zasad –  nie ma biletu, nie ma jazdy. Poproś pozbawionych skrupułów klientów, aby uprzejmie wysiedli z autobusu lub zmuś ich do kupienia od Ciebie droższego biletu. W przypadku najbardziej opornych klientów nie wahaj się stosować środków przymusu bezpośredniego. Pamiętaj jednak, aby posprzątać bałagan i wyeliminować wszystkie zdewastowane elementy autobusu.

Kluczowe cechy gry:

 • Sprawdzaj bilety.
 • Rozmawiaj z pasażerami.
 • Korzystaj z prostego systemu walki.
 • Dbaj o porządek w autobusie.

https://store.steampowered.com/app/1057610/Bus_Controller_Simulator/

Debt Collector Simulator

Zostań windykatorem i zrób wszystko, aby ścigać tych, którzy są winni pieniądze bankowi. Ludzie są bardzo sprytni i myślą, że przechytrzą Cię i unikną spłaty zadłużenia. Bądź stanowczy i bezwzględny, korzystaj ze wszystkich dostępnych nowości technologicznych, aby znaleźć ich własność. Jeśli uda Ci się ją skonfiskować, zrób aukcję, wystaw wszystkie towary i zarabiaj na ich sprzedaży.

Dłużnicy zrobią absolutnie wszystko, aby uniknąć konsekwencji braku spłaty długów. Korzystając z technologii, wyszukuj ich ukryte zasoby i skonfiskuj wszystko, co można sprzedać. Organizuj aukcje i ustalaj ceny za skonfiskowane przedmioty, sprzedaj je temu, kto zaoferuje najwyższą cenę.

Kluczowe cechy gry:

 • Szpieguj dłużników w poszukiwaniu ich własności.
 • Organizuj aukcje.
 • Określaj wartość przedmiotów.
 • Negocjuj z dłużnikami.

https://store.steampowered.com/app/1057590/Debt_Collector_Simulator/

Handyman

Zdecydowałeś się utrzymać z doskonałego talentu, który pozwala Ci naprawić wszystko, co tylko wpadnie Ci w ręce. Szukaj najbardziej lukratywnych miejsc pracy, buduj swoją reputację wśród lokalnych mieszkańców, którzy szukają niezawodnego specjalisty. Pamiętaj, że za przyzwoitą cenę możesz naprawić wszystko.

Telewizory, instalacje elektryczne, meble i rury nie są dla Ciebie wyzwaniem. Dzięki Twojemu wspaniałemu zestawowi umiejętności jesteś w stanie zlokalizować i naprawić absolutnie każdą usterkę. Trudne wybory moralne są częścią tego zawodu. Czasami, zamiast iść na łatwiznę, lepiej spróbować wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafisz, ponieważ zadowolenie klienta powinno być zawsze Twoim priorytetem.

Kluczowe cechy:

 • Naprawiaj różne przedmioty.
 • Używaj bystrego oka do diagnozowania usterek.
 • Podejmuj trudne decyzje moralne.

https://store.steampowered.com/app/1057570/Handyman/

 

Żadna z powyższych gier nie ma jeszcze określonej daty premiery. Wszystkie ukażą się na PC.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button