Aktualności

Ważne wydarzenia IT w marcu

W marcu polecamy Waszej uwadze trzy ciekawe wydarzenia z branży IT, które odbędą się w Warszawie.

Targi Kariera IT! – 11 marca na na Stadionie Narodowym będzie miała miejsce kolejna edycja bezpłatnych targów skierowanych dla specjalistów IT, programistów i testerów. W jednym miejscu i czasie będziecie mogli poznać nowe oferty firm (działy IT), wziąć udział we wstępnej rekrutacji oraz wysłuchać ciekawych prelekcji (wybrane tematy: IoT, databases, narzędzia coachingowe w projektach zwinnych, Universal Windows Platform, architektura Redux)

Spis wystawców, opisy prelekcji oraz formularz rejestracji:
www.careercon.pl/konferencja/kariera-it-warszawa-11-03-2017

Workshops4Dev – 17 marca odbędą się warsztaty przeznaczone dla programistów na każdym poziomie zaawansowania. W jednym dniu odbędzie się 7 całodniowych warsztatów z profesjonalnymi trenerami, które zostaną zakończone rozdaniem certyfikatów. Koszt udziału w warsztatach to 499-699 PLN/os.+23%VAT.

Tematy warsztatów: Effective Java, Functional Programming Tools in Java 8 and Beyond, RxJava: the pragmatic way, Wzorce Projektowe na ratunek!, Podstawy Docker i Docker Compose, Usprawnij swój workflow: Jak pracować z CSS-em,Quick dive into Scala.

Więcej informacji i rejestracja: www.workshops4dev.com/pl/workshops4dev/

IT Underground – Cyber Security 2.0 – wyjątkowe wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu IT, które będzie miało miejsce 29 marca. Będzie składało się z 7 warsztatów prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów. Warsztaty skierowane do osób zajmujących się bezpieczeństwem systemów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie przełamywania zabezpieczeń i ochrony przed intruzami. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma certyfikat zatwierdzający odbycie szkolenia!

Szczegóły: www.itunderground.eu/pl/ Na hasło „KARIERA IT” rabat 10%

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button