Main menu

InXile Entertainment dokończy projekt Van Buren

Firma należąca do Briana Fargo – Roxy Friday – zarejestrowała dwa znaki towarowe. Pierwszym jest Meantime – projekt, który miał być kontynuacją pierwszego Wasteland, nie ujrzał jednak światła dziennego.

Drugim i o wiele bardziej smakowitym kąskiem jest  Van Buren czyli coś przy czym majstrowało studio Black Isle od czasu wydania Fallout: Tactics, do momentu bankructwa Interplay – wydawcy. Projekt był w dość zaawansowanym stadium, powstało nawet tech demo, z którego filmiki można obejrzeć na You Tubie. Miał to być Fallout naszych czasów, a nie marna jego imitacja, która się ukazała w postaci trzeciej części. Ponieważ Brian Fargo nie posiada praw do marki Fallout wielce jest prawdopodobne, że właśnie pod tym roboczym tytułem zostanie wydany jego duchowy spadkobierca.

Fallout 3: Van Buren

Pojawia się jednak pytanie czy studio aby na pewno dojrzało do stworzenia Fallouta na miarę naszych czasów. Wasteland 2 nie jest złe, ale do świata jaki mieliśmy w Fallout 2 wiele mu brakuje.

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net