Aktualności

Builder Simulator w wersji VR zadebiutuje w trzecim kwartale 2023 roku

Symulator budowy domów stworzony przez Live Motion Games S.A. doczeka się swojej wersji VR. Nad portem pracuje krakowski startup EpicVR – doświadczony twórca aplikacji i rozwiązań VR/AR.

Builder Simulator VR będzie symulacyjną grą, umożliwiającą użytkownikom sprawdzenie się w roli budowlańców, projektujących i stawiających od podstaw wymarzone domy czy obiekty przemysłowe w wirtualnej rzeczywistości.

Gra w wersji desktopowej zadebiutowała na platformie Steam 9 czerwca 2022 r. Obecnie aż 77% z wszystkich  recenzji jest pozytywnych.

W trakcie prac nad przenoszeniem gry do świata wirtualnego zespół EpicVR poświęca dużo uwagi na testowanie różnego rodzaju mechanik, które uatrakcyjnią tytuł i sprawią, że gracze poczują się jak w realnym świecie.

Aktualnie developer pracuje również nad swoją autorską produkcją Reptile Park. Projekt jest inspirowany znanymi serialami i filmami hollywoodzkimi, takimi jak Zagubieni czy Park Jurajski. Głównym celem graczy w tytule będzie przetrwanie na wyspie wśród prehistorycznych gadów.

Builder Simulator VR zadebiutuje w trzecim kwartale 2023 roku.

https://store.steampowered.com/app/2270940/Builder_Simulator_VR/

 

 

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button