Aktualności

Roadside Assistance Simulator – symulator laweciarza

Ultimate Games S.A. na 2023 rok zapowiedziało premierę symulatora pomocy drogowej – Roadside Assistance Simulator. Będzie to gra symulacyjna (a jakże), w której będzie można sprawdzić się w roli laweciarza. Przy okazji może uda się rozwiązać zagadkę, czemu pojawiają się oni na miejscu kolizji szybciej niż policja. Tytuł ma nawiązywać do bestsellerowej serii Car Mechanic Simulator, a jednocześnie oferować wiele unikalnych rozwiązań. Roadside Assistance Simulator ma trafić na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Roadside Assistance Simulator to unikalna gra w otwartym świecie, z grafiką z pierwszoosobowej perspektywy (FPP). Podstawą rozgrywki będzie wykonywanie różnego rodzaju zleceń związanych z pomocą drogową oraz wsparciem po kolizjach i innych drogowych incydentach. Twórcy ze studia 3T Games szykują zróżnicowane typy zleceń, w tym np. wyciąganie aut z rowu i ich transport na autolawecie, gaszenie płonących aut czy cięcie karoserii zniszczonego w wypadku samochodu, by wyciągnąć z niego poszkodowanych. Rozgrywka ma obejmować również bardzo wiele dodatkowych elementów – znaczenie mieć będą m.in. odpowiednio szybkie dotarcie do miejsca zdarzenia, walka z konkurencją o rynek, dbanie o pojazd z lawetą lub autolawetę, a także rozwój i rozbudowa warsztatu.

Główne cechy gry:

  • kryzysowe sytuacje drogowe;
  • zróżnicowane misje i wyzwania;
  • ulepszanie pojazdów pomocy drogowej;
  • rozbudowa warsztatu;
  • intrygi branżowe i walka o rynek.

Premiera Roadside Assistance Simulator została zaplanowana wstępnie na 2023 r. Tytuł ma trafić na PC (Steam)  oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1513940/Roadside_Assistance_Simulator

Trailer:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button