Aktualności

Bakery Simulator z datą premiery na platformie Steam

Już 3 maja będzie można spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej piekarni. Tego dnia bowiem na platformie Steam zadebiutuje gra Bakery Simulator.

Bakery Simulator jest symulatorem z perspektywy pierwszej osoby, który pozwoli graczowi poznać tajniki zawodu piekarza. Wiązać się to będzie z nauką wypieku kilkudziesięciu rodzajów chleba oraz korzystania z realistycznych maszyn piekarniczych. Zadaniem gracza będzie prowadzenie własnej piekarni, realizowanie zamówień oraz terminowe dostarczanie pieczywa do klientów. Gra zaoferuje szereg dodatkowych rozwiązań, takich jak personalizacja swojej piekarni oraz tworzenie różnego rodzaju wypieków.

Bakery Simulator w pierwszej kolejności zadebiutuje w wersji na PC. W późniejszym terminie, w zależności od przyjęcia gry, możliwe, że trafi na konsole.

Trailer

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button