Aktualności

Doom – otwarta beta

W ostatni weekend wybrani, posiadający odpowiednie kody z odpowiednich miejsc, mogli się przekonać co jest warty nowy Doom. Co prawda zasmakować można było tylko trybu multi – kampania dalej pozostaje wielką tajemnicą (z wykluczeniem kilku gameplayów), ale daje nam mniej więcej przedsmak tego, co może nas czekać.

Wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić na własnych klawiaturach bądź padach rozgrywkę w Dooma, a nie załapali się na zamkniętą betę, powinna zainteresować informacja, że dostęp do niej zostanie otwarty dla wszystkich.

Doom Open Beta dostępna będzie od 15 do 17 kwietnia.

Jak pobrać otwartą betę na Steam?
Pobrać będzie można przedpremierowo po 12 kwietnia.

  • Open the Steam client and select the 'Store’ button.
  • In the 'search the store’ field type in 'DOOM’.
  • Select 'DOOM Open Beta’ from the search interface.
  • Scroll down and press the 'Play Game’ button.

Już niedługo każdy zainteresowany będzie mógł wyrobić swoją opinię o nowym Doomie grając w otwartą betę i sprawdzić ile jest wart. A co w niej dostaniemy? Nic ponadto co już było dostępne. Dwa tryby (drużynowy, wojenna ścieżka), dwie mapy (Fala gorąca i Piekielne ziemie). Nie, wcale się nie jaram, ale i tak sprawdzę ile dooma jest w doomie.

Źródło:

https://bethesda.net/#pl/events/game/doom-open-beta-and-post-launch-content/2016/04/06/101

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button