Aktualności

Rycerze Pustkowi – zbiórka zakończona

Wczoraj o północy zakończyła się zbiórka funduszy na wydanie postapokaliptycznej gry planszowej, o której wspominaliśmy nieco ponad miesiąc temu. Jak poszło?

Poszło bardzo dobrze. Projekt został ufundowany, a ostatnie godziny zbiórki były dosyć “dynamiczne” – sporo osób zmobilizowało się do wsparcia projektu w ostatniej chwili. Ostatecznie zebrano 46 793 zł z planowanych 15 000 zł. Dzięki “nadwyżce” stworzone zostaną figurki bohaterów (zastępujące znaczniki 2D) oraz przygotowane nowe materiały, takie jak artbook czy dodatkowe misje.

Twórcy zapowiadają też kampanię na kickstarterze, w celu wydania wersji anglojęzycznej. Wiedźminem podbijamy zachodnie rynki, to czemu by nie podbić ich i planszówką?

Link do akcji: https://wspieram.to/2261-rycerze-pustkowi-gra-planszowa.html

Tags

Alexandretta

Kobieta gracz, która wie czego chce i dąży zawsze do tego by osiągnąć swój cel. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie i inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG z wielką ilością współczynników, w których czuje się najlepiej. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy bo wszystko jest fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Back to top button
Close