Aktualności

ZooKeeper – stwórz Zoo twoich marzeń

Na platformie Steam zadebiutowała gra low poly – ZooKeeper, polegająca na zarządzaniu zoo. Zostań właścicielem ogrodu zoologicznego i stwórz z niego miejsce ze swoich dziecięcych marzeń! Dbaj o zwierzęta i stwórz dla nich idealne warunki. Rozwijaj, kupuj unikalne gatunki zwierząt i przygotuj niesamowite atrakcje dla odwiedzających.

ZooKeeper to kolejna gra dla wielbicieli tycoonów. Tytuł nieco podobny w swoich założeniach do Planet Zoo, dający możliwość założenia i poprowadzenia wymarzonego ogrodu zoologicznego. Jako zarządca ośrodka przyjdzie nam dbać o zwierzęta, zapewnienie atrakcji dla odwiedzających, sprowadzanie egzotycznych gatunków zwierzaków, a także przygotowywanie infrastruktury.  Nie zabraknie także dbania o kwestie potrzeb odwiedzających ogród gości czy kontrolowania finansów. Za odnoszenie kolejnych sukcesów przewidziane są oczywiście nagrody, w postaci przyznawanych gwiazdek – im ich więcej, tym wyższy poziom prestiżu zoo.

Na tę chwilę ZooKeeper zebrał 11 mieszanych opinii na Steam. Gracze w minusach zwracają uwagę na brak możliwości zautomatyzowania niektórych procesów – na przykład wypłat dla pracowników, które trzeba przeklikiwać ręcznie – co jest irytujące i wytraca z rytmu. Do tego program prawie pozbawiony jest podpowiedzi – najeżdżasz kursorem na jakąś ikonę w nadziei, że wyświetli się hitbox z podpowiedzią, a tu przysłowiowy guzik. Domyśl się. Animacje nie są najwyższych lotów – zwierzęta poruszają się w dziwny sposób, sprawiają wrażenie jakby ktoś je popchnął. Przewijają się także zarzuty jakoby gra miała być nudna i irytująca. Czy niska cena – 35.99 zł będzie w stanie zrekompensować Wam wszystkie jej minusy? Zdecydujcie sami.

 

 

Premiera (Steam): 18 sierpnia 2022 r.

Cena: 35.99 zł.

https://store.steampowered.com/app/1027810/ZooKeeper

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button