Aktualności

Czat inwestorski z Markiem Tymińskim, prezesem CI Games

W najbliższy wtorek – 20 listopada 2018 r. na portalu strefainwestorow.pl odbędzie się czat inwestorski z prezesem spółki CI Games Markiem Tymińskim.  Spotkanie rozpocznie się o godz. 09:30. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Ostatnią dużą produkcją spółki pozostaje jak do tej pory Sniper Ghost Warrior 3. Na tą chwilę wiemy o dwóch trwających produkcjach – Lords of the Fallen 2 oraz nowej grze z serii SGW. Tymczasem studio do końca 2020 planuje wydać trzy gry. Możliwe, że podczas czatu zostanie ujawniony tytuł niezapowiedzianej jeszcze gry. Możemy być za to pewni, że padną pytania dotyczące sytuacji finansowej spółki, realizacji ogłoszonej w czerwcu br. strategii oraz planów dalszego rozwoju.

Szczegóły oraz formularz do zadawania pytań na czacie dostępny pod poniższym adresem:

https://strefainwestorow.pl/artykuly/czaty-inwestorskie/20181115/cigames-marek-tyminski-strategia-rozwoju

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button