Aktualności

Divinity: Grzech Pierworodny – spolszczenie z datą wydania

W końcu się doczekaliśmy. CDP.pl poinformowało, że patch polonizujący Divinity: Grzech Pierworodny ukaże się 26 września, a więc w najbliższy piątek.
Zapowiedziano także, że spolszczenie obejmie również ostatni dodatek (DLC).

Cała akcja ze spolszczeniem wygląda dość średnio. Początkowo gra miała być dostępna w naszym języku już na premierę 18 lipca, która to została opóźniona pod pretekstem dopracowywania profesjonalnej polskiej wersji językowej. Nic z tego jednak nie wyszło i tytuł został wydany w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Zapewniano jednak, że łatka ukaże się na przełomie sierpnia i września.

Mamy jednak już koniec września i jak się okazuje dopiero teraz spolszczenie będzie dostępne. Mam jednak obawy co do jego jakości. Jakiś czas temu dystrybutor opublikował screeny z przygotowywanej wersji i to co przyszło nam zobaczyć nie nastraja optymistycznie. Sami możecie zerknąć i się przekonać.

 

 

A na deser komentarz z FB CDP.pl, spod notki dotyczącej innego cRPG podsumowujący idealnie moim zdaniem krzywą akcję z zamieszaniem wokół spolszczenia:

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button