Aktualności

World War II: Underground – gra o partyzantce w czasach niemieckiego terroru

World War II: Underground to nowa gra skradankowa, w której akcja zostanie osadzona w realiach Europy okupowanej przez nazistowskie Niemcy w trakcie II wojny światowej. Misje mają być inspirowane prawdziwymi akcjami ruchu oporu, a tytuł uwzględni barbarzyński charakter okupacji. Gra zmierza, póki co, tylko na PC.

World War II: Underground ma być nastawiona na solową rozgrywkę. Tytuł osadzono w realiach II wojny światowej, gdy znaczna część Europy znajdowała się pod bezwzględną i barbarzyńską okupacją – rządzonej przez partię nazistowską – niemieckiej III Rzeszy. Gracz wcieli się w partyzanta, członka podziemnego ruchu oporu, który wykonuje misje wymierzone w okupanta. Rozgrywka ma być zróżnicowana i kompleksowo ujmować specyfikę akcji partyzanckich prowadzonych przeciwko nazistom w latach 1939-1945. Gracz zajmie się także szczegółowymi przygotowaniami i planowaniem misji, a zadania można będzie wykonywać przy zastosowaniu różnych metod. Szykowane przez twórców misje będą obejmować np. kradzież tajnych dokumentów, wysadzanie mostów i niszczenie infrastruktury krytycznej, sabotowanie fabryk broni oraz eliminację określonych celów.

Jak podaje studio Demolish Games, gra znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji, a data premiery nie została jeszcze ustalona.

Steam:
https://store.steampowered.com/app/1788260/World_War_II_Underground/

Trailer:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button