Aktualności

Divinity: Grzech Pierworodny – edycja kolekcjonerska i przesunięta data wersji pl – aktualizacja

Jakby komuś coś to na Gram.pl można złożyć preorder na edycję kolekcjonerską. Cena nie jest zaporowa i z przesyłką wychodzi mniej więcej tyle co wersja cyfrowa na Steam ok 150 złotych. Edycja limitowana ponoć do tysiąca sztuk. Ja już swój egzemplarz oczywiście zamówiłem, a zapłacę przy odbiorze.

Premiera ponoć 18 lipca (niektóre źródła podają 20 lipca). I to by było na tyle z dobrych wiadomości. Polskiej wersji na premierę nie będzie, bo dystrybutor zwyczajnie nie zdąży. Ma być ona dostępna jako bezpłatny patch do pobrania ze Steam w okolicach przełomu sierpień/wrzesień.

Jak czytamy w oświadczeniu na sklepie gram.pl:

[info]W dniu premiery gra będzie dostępna w angielskiej wersji językowej. Polska wersja będzie dostępna do pobrania przez Steam, w późniejszym terminie.
Na podstawie informacji od dystrybutora, informujemy, że kolekcjonerska edycja gry nie będzie zawierała zestawu kości Bellegara. Za zmianę przepraszamy.[/info]

Trochę czuję się w tym momencie nabity w butelkę. No bo jak to tak? Przesunięta premiera, bez PL wersji językowej? A miała być przecież. No ale z drugiej strony lepiej dostać produkt dopracowany i spełniający oczekiwania. Ehh. Jestem w kropce.

http://sklep.gram.pl/pc/divinity-grzech-pierworodny-edycja-kolekcjonerska.shtml?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Edyta:

W związku z przesuniętą datą premiery wersji polskiej dla wszystkich, którzy zakupili grę  przed premierą cdp.pl przewidziało upominki łagodzące nieco gorycz wpadki. Sklepy w których dokonano zakupu mają wysyłać nam kody do pobrania gratisowej gry. Nie wiem jak w innych przypadkach ale z Gram.pl – gdzie dokonałem zakupu sprawa jest taka, że trzeba do nich napisać i się upomnieć o swoje, po tym kod trafia na naszą skrzynkę. Mi dostało się Sniper Elite Nazi Zombie Army 2.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button