Aktualności

Pixel Heaven 2022 vol. 10

GAMES FESTIVAL & MORE

Niespełna trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej edycji Pixel Heaven 2022. Najwyższa więc pora napisać jakiegoś newsa na ten temat. W sumie to dobrze się stało, że trochę z tą informacją zwlekaliśmy, bo w międzyczasie zmieniło się miejsce tegorocznej imprezy.

Początkowo miejscówka miała być standardowa – ta sama, w której odbyło już się kilka edycji festiwalu, czyli w Zajezdni Autobusowej na Włościańskiej w Warszawie. Jednakże z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła mała zmiana planów.

Hala B w Zajezdni Autobusowej została zajęta przez miasto Warszawa jako jedno z dwóch kluczowych centrów logistycznych w służbie pomocy ofiarom rosyjskiej agresji w Ukrainie. Siła wyższa w tej sytuacji jest zrozumiała, a nic nie zapowiada, żeby sytuacja w najbliższym czasie uległa zmianie. Nikt nie potrafi powiedzieć, kiedy Hala B powróci jako miejsce eventowe.

Na nową lokalizację imprezy zostało wybrane SOHO WARSZAWA / HALA 19 / B58 / CHONO LOLU / UL. MIŃSKA 25 / WARSZAWA

Całe szczęście nie  zmieniła się data i tegoroczne Pixel Heaven odbędzie się tak jak zakładano, w dniach

10 – 12 / 06 / 2022

Nie wiem, czy zmiana lokalizacji nie wyjdzie na plus. No popatrzcie tylko na te industrialne wnętrza. Tegoroczna impreza nie ma prawa się nie udać w takich warunkach.

10. edycja Pixel Heaven Games Festival & More to największe w Polsce i jedno z kluczowych w Europie corocznych wydarzeń dedykowanych branży gamedev, na które składają się m.in. konferencja Pixel Connect, wystawa niezależnych twórców gier Pixel Expo oraz konkurs Pixel Awards Europe.
To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku.
Festiwal jest organizowany przez wydawcę magazynów Pixel oraz PSX Extreme oraz serwisu www.pixelpost.pl.

 

Pełny program imprezy dostępny jest tutaj:

https://www.pixelheavenfest.com/program/

Użyte w notce zdjęcia i cytaty pochodzą ze strony wydarzenia na FB.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button