Aktualności

Grakademik w ŁDK #28

Już w najbliższy piątek (25 lipca) w ramach kolejnego spotkania z cyklu Grakademik odbędzie się dyskusja poprzedzona prelekcją na temat związków gier wideo ze sztuką.


Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki – organizatorzy dwudziestego ósmego Grakademika zapraszają wszystkich do wysłuchania wystąpienia, w czasie którego zostaną przybliżone teorie włączające medium gier do świata sztuki. Nie zabraknie również prezentacji konkretnych tytułów zasługujących na miano produkcji artystycznych. Po prelekcji odbędzie się debata podsumowująca rozważania, która posłuży do wskazania cech, jakie interaktywne dzieło powinno spełniać, by w świadomości odbiorców miało szansę zaistnieć jako tekst posiadający walory estetyczne. W Grakademikach uczestniczą łódzcy twórcy, publicyści, badacze i przede wszystkim miłośnicy gier komputerowych zainteresowani refleksją nad dziełami należącymi do tego medium, wymianą poglądów i spostrzeżeń w gronie prawdziwych pasjonatów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a głos w moderowanej przez organizatorów dyskusji może zabrać każdy z uczestników. 25 lipca 2014r. Grakademik #28 Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18 Organizatorzy: Grakademia – Dominika Staszenko, Marcin M. Chojnacki Wstęp bezpłatny

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button