Aktualności

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 w styczniu trafi na Nintendo Switch

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 to flagowa gra studia Play2Chill, która 20 stycznia 2023 roku zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Tytuł od 13 stycznia będzie dostępny w przedsprzedaży z 25 proc. zniżką. Wydanie gry na japońską konsolę ma przyczynić się do jeszcze większego wzrostu jej sprzedaży i rozpoznawalności wśród graczy na całym świecie. Za port konsolowy odpowiada Ultimate Games.

Po premierze tytułu na pstryczku są plany wydania gry na urządzeniach Sony i Microsoftu. Bazowa cena MMS21 na konsolę Nintendo została ustalona na 19.99 USD.

Globalna premiera produkcji warszawskiego developera odbyła się 17 listopada ub. r. na Steam. Gra dystrybuowana jest także na innych platformach m.in. w sklepach Epic Games Store i Humble Bundle. W czerwcu br. spółka Play2Chill poinformowała o tym, że Motorcycle Mechanic Simulator 2021 zwrócił wszystkie poniesione koszty i aktualna sprzedaż tytułu generuje zyski. Recenzje wystawione przez graczy na Steam są aktualnie w 76 procentach pozytywne. W ostatnim czasie spółka udostępniła najnowszy dodatek do MMS21 – Scooter DLC. Tym razem gracze spróbują swoich sił w tuningu popularnych na całym świecie jednośladów inspirowanych klimatem włoskiej Vespy.

Współwydawcą Motorcycle Mechanic Simulator 2021 jest PlayWay. Łączny budżet gry wyniósł ok. 1,2 mln zł.

Nadchodzące projekty Play2Chill – Aztecs The Last Sun oraz Rally Mechanic Simulator – znajdują się na podobnym etapie produkcji. Warszawskie studio posiada już w pełni grywalne dema technologiczne, które są materiałem wyjściowym do rozmów z wydawcami. Premiery pełnych wersji wspomnianych tytułów planowane są w 2023 roku.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button