Aktualności

Bloodhound – piekielny shooter trafi na PC i konsole

Bloodhound to indie shooter nastawiony na szybką i brutalną rozgrywkę. Jeszcze w tym roku ma trafić na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S.

Bloodhound będzie debiutanckim projektem polskiego niezależnego studia Kruger & Flint Productions. W skład zespołu wchodzą doświadczeni twórcy, którzy pracowali wcześniej przy tak znanych grach jak Dying Light 2, Witchfire czy Sniper: Ghost Warrior 3.

Rozgrywka ma nawiązywać do klasycznych FPSów. Nastawiona będzie na dynamiczną i bezkompromisową akcję. W głównym trybie kampanii gracz wcieli się w członka tajnego odłamu zakonu templariuszy, a jego zadaniem będzie powstrzymanie demonicznego, diabelskiego kultu.

W finalnej wersji Bloodhound zaoferuje m.in. kampanię składającą się z 4 aktów, zróżnicowane i mroczne lokacje, 15 typów przeciwników i 4 bossów. W ich eliminacji pomoże 10 rodzajów broni (m.in. maczeta, piła mechaniczna z miotaczem ognia, shotgun, railgun, kusza i wyrzutnia rakiet).

W okolicach połowy 2022 r. gra ma zadebiutować w trybie wczesnego dostępu na PC (Steam). Datę pełnej premiery ustalono wstępnie na sierpień br. Jeszcze w 2022 r. tytuł ma trafić na konsole Xbox One i Xbox Series X/S, a na 2023 r. zaplanowano wersje na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1926270/Bloodhound/

Kickstarter:

https://www.kickstarter.com/projects/knfproductions/bloodhound-shooter

Trailer:

Bloodhound (strona www):

https://bloodhoundgame.com

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button