Film | Książka | Muzyka

Toph: An Avatar Fan Film

Krótkometrażowy hołd dla ślepej bandytki

Youtube czasami potrafi podrzucić ciekawą propozycję. Właśnie na jedną taką trafiłam – fanowski film krótkometrażowy (7 minut) opowiadający o Toph, jednej z bohaterek kultowego serialu Avatar: Ostatni Władca Wiatru (Avatar: The Last Airbender). Hołd dla postaci małej buntowniczki, zrealizowany zresztą całkiem fajnie. Jeśli znacie przygody drużyny Avatara, to polecam zapoznać się i z tym krótkim dziełem. Jest sto razy lepszy niż ten nieszczęsny film pełnometrażowy (który miałam „przyjemność” oglądać, i to jeszcze w kinie).

 

Jeśli już przy fanowskich filmach jesteśmy, to jakiś czas temu pisałam o ekranizacji jednego z opowiadań Pratchetta, którą również gorąco polecam.

 

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Back to top button