Aktualności

The Thaumaturge – kolejne ciekawe cRPG od studia Fool’s Theory

Wszyscy się jarają, jaram się i ja. The Thaumaturge zapowiada się na kolejne ciekawe cRPG, którego wydawcą będzie 11 bit studios. Jak na razie nie znamy daty premiery – na Steam widnieje, że wkrótce, co może oznaczać wszystko.

The Thaumaturge będzie izometryczną grą cRPG z unikalnym podejściem do turowej walki, niejednoznacznymi moralnie wyborami, systemem rozwoju postaci i mechanik śledztw. Akcja gry rozgrywać się będzie w kulturowym tyglu Warszawy początku XX wieku.

Mamy rok 1905. Warszawa żyje pod ciężarem jarzma caratu. Jej mieszkańcy tworzą wymieszaną grupę o różnych korzeniach, poglądach i wierzeniach, a także często sprzecznych interesach. To rosyjscy żołnierze, żydowscy kupcy, polscy mieszczanie choć nie tylko. Pomimo zaistniałych okoliczności, miasto stanowi tętniącą życiem metropolię, w której można odwiedzić zapierającą dech w piersiach imprezę wyższych sfer, by po niej zostać obrabowanym w jednym z ciemnych zaułków Pragi. Warszawa to miasto wielkich nadziei i marzeń z jednej strony i mrocznych pragnień z drugiej. opis gry pochodzący ze Steam

The Thaumaturge swoim wyglądem nieco przypomina mi Seven: The Days Long Gone – poprzednią grę studia Fool’s Theory, która również była izometrycznym cRPG.

https://store.steampowered.com/app/1684350/The_Thaumaturge/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button