Aktualności

SEVEN wkrótce wzbogaci się o nowy dodatek oraz edycję rozszerzoną

Studio Fool’s Theory od jakiegoś już czasu (zapowiedzi pojawiły się w sierpniu zeszłego roku) pracuje nad dużym, darmowym rozszerzeniem do gry Seven. W końcu, po wielu miesiącach oczekiwań została ogłoszona data premiery –  26 marca 2019 roku.

Jednak nie skończy się na samym wydaniu dodatku. Studio zamierza uruchomić zupełnie nową wersję gry – Seven: Enhanced Edition – która będzie zawierała dlc Drowned Past. Każdy posiadacz Seven: The Days Long Gone, otrzyma bezpłatną aktualizację do nowego wydania gry. Dodatkowo na 26 marca 2019 zapowiedziano także premierę  dodatku w wersji dla PS4.

W „Drowned Past” gracz natknie się na enklawę – grupę tajemniczych awanturników, którzy odkryli zatopiony statek, a teraz plądrują jego pokład w nadziei na odnalezienie bezcennych skarbów. Szybko wychodzi na jaw, że okręt spowija pewna tajemnica… W grze pojawi się szereg nowych przeciwników, broni, strojów, schematów oraz umiejętności.

Czas rozgrywki rozszerzenia jest szacowany na 7 godzin.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button