Aktualności

Ignis: Duels of Wizards uzyskała certyfikację na konsolę Xbox One

Znana z unikatowej mechaniki walki gra Ignis: Duels of Wizards uzyskała certyfikację na konsolę Xbox One. Wydawcą gry jest polskie studio Moonlit Games S.A. Premiera planowana jest na drugi kwartał 2019 roku.

Wersja na Xbox One zostanie w pełni dostosowana do kontrolera konsoli. Tytuł będzie dystrybuowany wyłącznie drogą cyfrową. Poza platformą Microsoftu, gra wydana będzie również na Steam oraz konsole PlayStation i Nintendo Switch. Przewidywana cena to 15-20 USD.

Ignis: Duels of Wizards to gra typu multiplayer, w której gracze wcielają się w magów walczących na arenie.

Tytuł wyróżnia się unikatową i autorską mechaniką walki – gracze mają możliwość sterowania trajektorią każdego pocisku wypuszczanego przez ich postać. Zależnie od upodobań, mogą albo modyfikować parabole, albo ręcznie zmieniać kierunek lotu. Rozgrywka w Ignis opiera się na serii krótkich, dynamicznych i intensywnych starć. Dzięki temu, w przeciwieństwie do innych gier z gatunku MOBA, mecz nie wymaga zarezerwowania dłuższego czasu.

Moonlit Games S.A. to polski gamingowy software house, zamierzający poszerzyć swoją działalność o produkcję własnych gier przy wykorzystaniu autorskich, innowacyjnych technologii. W styczniu 2019 roku firma planuje debiut na giełdzie NewConnect.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button