Aktualności

Stinky Company Simulator – zostań królem śmieciowego biznesu!

Któregoś razu pod koniec podstawówki jena z nauczycielek (bodajże od rosyjskiego) zapowiedziała mi świetlaną przyszłość – pracę w MPO*. W końcu będę mógł zrealizować (póki co tylko wirtualnie) pokładane we mnie nadzieje zostając królem śmieciowego biznesu w Stinky Company Simulator. Niestety na premierę będę musiał sobie nieco zaczekać, bo ta zapowiadana jest dopiero na przełom 2022 i 2023 r.

Stinky Company Simulator to gra z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która ma wyróżniać się rozbudowanym systemem ekonomiczno- strategicznym oraz realistyczną grafiką. Tytuł pozwoli na zrobienie kariery w śmieciowej branży – od zwykłego pracownika do właściciela firmy dominującej na rynku. Akcja gry zostanie osadzona w Albuquerque i okolicach tego położonego w amerykańskim stanie Nowy Meksyk miasta. Rozgrywka będzie opierać się na realizacji różnych zleceń związanych głównie z wywozem i utylizacją śmieci, ale także m.in. sieciami wodno- kanalizacyjnymi, ściekami, obsługą szamb czy tłoczni ścieków. W pracy pomocne okażą się różne specjalistyczne narzędzia i pojazdy, w tym zarówno proste pompy ssące, jak i duże wozy asenizacyjne.

Stinky Company Simulator ma zadebiutować na PC (Steam) na przełomie 2022 i 2023 r. Wstępnie planowane jest też wydanie gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Za produkcję odpowiada studio Games Box S.A., należące do grupy Ultimate Games S.A.

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1608410/Stinky_Company_Simulator/

Trailer:

 

 

*MPO – młodzież po ogólniaku 😉

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button