Aktualności

CI Games – kierunek rozwoju firmy [Aktualizacja]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami we wtorek 27 czerwca CI Games ogłosi plan kierunku rozwoju firmy w latach 2017-2019. Tego samego dnia odbędzie się również czat inwestorski w serwisie strefainwestorów.pl z Prezesem spółki Markiem Tymińskim, podczas którego pracownicy odpowiedzą na pytania dotyczące spółki, perspektyw oraz opublikowanej strategii.

Mam cichą nadzieję, że podczas trwania czatu CI Games poinformuje o dotychczasowych wynikach sprzedaży Sniper Ghost Warrior 3. Teoretycznie nie powinny być one tak słabe jak zapowiadają „analitycy” z forum bankier.pl ale rewelacji też niekoniecznie bym się spodziewał.

[Aktualizacja]

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 27 czerwca 2017 r., o godz. 12:00. Została już uruchomiona możliwość zgłaszania pytań – w tym miejscu.

 źródło

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button