Aktualności

Kącik małego i dużego Atarowca im. K. Kubeczki

Krzysztof Kubeczko najbardziej znany polski atarowiec. Wysyłał, pełne pasji listy do redakcji Top Secret, w których domagał się, aby ta poświęcała więcej miejsca na swoich łamach jego ukochanemu Atari. Zmarł tragicznie w 1999 roku, niedługo po swoich 20. urodzinach na skutek nieszczęśliwego wypadku. W kwietniu tego roku będzie miała miejsce premiera filmu poświęconego jego pamięci.

Wszystko za sprawą Łukasza z kanału „Szafa z grami”, który postanowił przybliżyć i przypomnieć historię Krzysia. Nawet nie wiem ile trudu musiało go kosztować przygotowanie tego materiału i złożenie do kupy, ale zapewne sporo krwi, potu i łez. Jak sam twierdzi będzie to największy i najważniejszy projekt, jaki zrobił do tej pory.

Materiał musiał swoje przeleżeć w szafie, abym złapał do niego odpowiedni dystans oraz nabyć wiedzę jak sensownie to wszystko poskładać w całość. Chciałbym, aby premiera odbyła się w kwietniu, ale jednocześnie chciałbym abyśmy obejrzeli to razem na jednym ekranie w którymś z kin. Zobaczymy, na co nam pandemia pozwoli – Łukasz z kanału Szafa z Grami, autor filmu o Krzysiu

 

Premiera planowana na kwiecień 2021 roku na kanale Szafa z grami

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button