Aktualności

Heliborne: Enhanced Edition wleciało na Steam i… rozczarowało graczy

Heliborne pierwotnie został wydany w 2017 roku. Wczoraj doczekał się odświeżonej i kompletnej edycji zawierającej wersję podstawową i wszystkie do tej pory wydane dodatki. Wydawca gry – Klabater zadecydował, że wszyscy gracze, którzy już nabyli oryginalną edycję, otrzymają Edycję Rozszerzoną w gratisie.

Heliborne: Enhanced Edition to kolejny duży krok w rozwoju serii. Ostateczna wersja gry została przygotowana dla tych, którzy już ją pokochali, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają z nią przygodę. To zupełnie nowa jakość połączona z istotnymi zmianami w rozgrywce. Względem oryginału zostały wprowadzone następujące poprawki:

  • Nowe prototypowe maszyny;
  • Ulepszony silnik gry;
  • Nowe mapy;
  • Poprawiona fizyka;
  • Poprawiony tryb wieloosobowy;
  • Odświeżony interfejs użytkownika;

Po ostatnich ocenach na Steam widać, że jednak nie wszystko się udało. O ile wcześniej większość ocen była pozytywna, a nawet bardzo pozytywna, to pojawiające się od wczoraj opinie są w większości negatywne. Gracze zgłaszają problemy z wydajnością, interfejsem, jakością tekstur, rozgrywką. Niektórzy zarzucają nawet developerom zrobienie downgrade’u względem poprzedniej wersji.

W tej chwili Heliborne – Enhanced Edition na Steam można dostać w cenie 74,99zł (promo -25%) Ja bym się jednak wstrzymał z zakupem do czasu ukazania się patcha, który naprawi wyrządzone szkody. Miejmy nadzieję, że odpowiednia łatka już powstaje.

Heliborne to  zręcznościowy symulator śmigłowca, przygotowany przez studio JetCat Game, który pod względem mechanik rozgrywki czerpie inspirację z takich gier jak World of Tanks czy World of Warplanes. Graczowi oddano możliwość pilotowania najbardziej znanych helikopterów wojskowych w historii, od klasycznych maszyn z lat 50. po nowoczesne śmigłowce XXI wieku.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button