Aktualności

Gamedev Evening 2015 u Przegranych

GameDev Evening to zamknięta impreza poświęcona twórcom gier przeznaczona tylko dla osób z branży. Nie zabraknie na niej ciekawych paneli i wykładów, którym poświęcony zostanie jeden dzień – sobota. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend, a wybrana część paneli dyskusyjnych będzie relacjonowana na żywo na kanale Przegranych.

Na stronie Przegranych na  FB możemy przeczytać:

Przegrani zostali zaproszeni do relacjonowania na żywo wybranych paneli z sobotniego repertuaru. Zastrzegam, że całą sytuację cechuje spora dynamika i szczegóły mogą się jeszcze zmienić (…).

O ile rozkład się nie zmieni to będzie wyglądał następująco:

  • 13:00  – Skąd czerpać pomysły na gry?
  • 15:00 – Na jakie eventy promocyjne warto jechać?
  • 16:00 –  Co decyduje o sukcesie gry?

Zapowiada się ciekawy streamowy dzień na kanale Przegranych w tym miejscu:

http://www.twitch.tv/przegrani

Dla tych co jeszcze nie wiedzą: Przegrani to kanał na Twitchu powstały z inicjatywy Tomasza Gopa, w którym Tomek zaprasza na dyskusje ludzi z branży gamedevu i rozmawia z nimi grach „od kuchni”.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button