Aktualności

Premiera Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 – pierwsze recenzje

W ubiegły piątek (4 czerwca 2021) zadebiutowała nowa odsłona wojennego shootera – Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Na razie na platformach PS4, Xbox Series S/X, Xbox One i PC. Jeszcze w tym roku gra ma być także dostępna na PS5.

Z tego co widać po recenzjach na Steam gra została ciepło przyjęta. Ba, mówi się nawet, że jest to najlepszy SGW, jaki kiedykolwiek zrobiło studio CI Games. To niezwykle interesujące, ponieważ podobnie gracze mówili o poprzedniej części (o czym pisaliśmy tutaj: Sniper Ghost Warrior Contracts – Najlepszy snajper wszechczasów). Na dzień dzisiejszy, czyli kiedy piszę ten wpis (06.06) gra ma ponad 460 recenzji, z czego większość jest pozytywnych (w łącznym rozrachunku opinie bardzo pozytywne). Podobnie sytuacja wygląda na Metacriticu, gdzie przez graczy została oceniona bardzo wysoko – aż 8.6. Wow. Czyżby CI faktycznie dowiozło solidny tytuł? Niestety na chwilę obecną brak recenzji od mediów, te pewnie zaczną się pojawiać w ciągu przyszłego tygodnia.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to najnowsza gra od studia CI Games, która stawia na rozrywkę singeplayer i dalej rozwija pomysł kontraktów – zamiast jednej kampanii mamy podział na osobne misje w postaci właśnie kontraktów. Moduł multi nie jest, póki co planowany. W sumie może to i dobrze, bo raczej średnio z tym ostatnio wychodziło. Pamiętam jeszcze jak bardzo był zabugowany ten ze SGW3. W dodatku roiło się w nim od gości grających na haxach – brak zabezpieczeń antycheaterskich sprawił, że rozrywka była taka jak żadna. Zarówno w przypadku trzeciego snajpera jak i pierwszych kontraktów moduły multi wyszły ze sporym poślizgiem, a dodatkowo ten z tego ostatniego nie pojawił się na platformie gog.com wbrew wcześniejszym zapowiedzią.

Nowa gra snajperska od CI Games dostępna jest w całkiem okazyjnej cenie (biorąc pod uwagę ówczesne ceny premierowych tytułów):

Steam: 99.99 zł.

PS4, Xbox Series S/X i Xbox One: 149,99 zł.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button