Aktualności

Robot Squad Simulator oraz GoFishing 3D na Nintendo Switch

Ultimate Games S.A. wydaje na Nintendo Switch dwie kolejne gry. Robot Squad Simulator pozwala na wcielenie się w rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej robotów taktycznych. GoFishing 3D to z kolei propozycja skierowana głównie do miłośników wędkarstwa. Daty premier ustalono na 28 maja (GoFishing 3D) oraz 31 maja (Robot Squad Simulator).

Robot Squad Simulator

Symulator stworzony przez studio Bit Golem daje możliwość wcielenia się w rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej robotów taktycznych. Na graczy czekają zadania w ekstremalnie trudnych i niebezpiecznych warunkach. W zlokalizowanych w różnych częściach świata misjach jedyną nadzieją okazuje się wykorzystanie wyspecjalizowanych, zdalnie sterowanych robotów.

W grze znaleźć można m.in. 8 misji szkoleniowych oraz 16 misji fabularnych. Poszczególne misje są mocno zróżnicowane i mają m.in. charakter ratunkowy, eksploracyjny, szpiegowski czy militarny. Twórcy gry przygotowali również 4 różne roboty (2 lądowe, powietrzny i podwodny), które można ulepszać i wyposażać w dodatkowe akcesoria.

Nintendo eShop:

https://www.nintendo.com/games/detail/robot-squad-simulator-switch/

Trailer:

Podstawowe informacje:

 • tytuł: Robot Squad Simulator
 • gatunek: symulacyjne, akcja, rekreacyjne
 • producent: Bit Golem
 • wydawca: Ultimate Games S.A.
 • język: angielski
 • data premiery: 31.05.2019 r. (Nintendo Switch)

GoFishing 3D

Produkcja studia Mastercode to gra wędkarska, którą oparto na realistycznych założeniach, przy czym sama rozgrywka wyróżnia się prostym i intuicyjnym sterowaniu. Tytuł ten oferuje wiele dużych miejsc do połowu ryb. Gracze mogą swobodnie poruszać się wokół łowiska lub wędkować z łodzi. GoFishing 3D umożliwia łowienie zarówno klasyczną metodą na spławik, jak i korzystanie z metody spinningowej.

Twórcy gry przygotowali też szeroką gamę rodzajów ryb oraz sporo dodatkowych funkcji. Gracze mogą wybierać spośród dużej liczby różnego typu haczyków, przynęt i innych akcesoriów wędkarskich. GoFishing 3D daje również m.in. możliwość personalizacji postaci.

GoFishing 3D (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/gofishing-3d-switch/

Trailer GoFishing 3D

Podstawowe informacje:

 • tytuł: GoFishing 3D
 • gatunek: wędkarskie, symulacyjne, sportowe, rekreacyjne
 • producent: Mastercode
 • wydawca: Ultimate Games S.A.
 • język: polski, angielski, francuski, hiszpański, rosyjski, turecki, włoski
 • data premiery: 28.05.2019 r. (Nintendo Switch)

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button