Aktualności

Nowy dodatek do Terminator: Resistance już 10 grudnia

Nowy dodatek do Terminator: Resistance – ANNIHILATION LINE pojawi się już 10 grudnia na Steam oraz PlayStation Store na PS5. DLC będzie zawierć nową kampanię fabularną.

ANNIHILATION LINE kontynuuje historię przedstawioną w głównym wydaniu. Ruch oporu właśnie pokonał swojego pierwszego Infiltratora, ale dla Jacoba Riversa to jeszcze nie był koniec. Sam John Connor wydał rozkaz, aby przyjrzeć się sprawie Northridge Outpost, czyli osadzie, z którą urwała się komunikacja. Dlaczego nikt z Northridge nie próbował połączyć się przez radio? Czyżby zostali zaatakowani przez Skynet? Czy cywile wciąż żyją? W poszukiwaniu odpowiedzi, Rivers i mały zespół żołnierzy ruchu oporu, dowodzony przez Kyle’a Reese’a, udaje się do najniebezpieczniejszego regionu – terytorium wroga.

ANNIHILATION LINE w skrócie:

  • 4 godziny nowej historii;
  • Walka ramię w ramię z kultowym bohaterem ruchu oporu Kyle’m Reese’m;
  • Nowi bohaterowie;
  • Możliwość poznania historii, którą widział Kyle w swoich wizjach z przyszłości w pierwszym filmie Terminator;
  • Nowi wrogowie: T-600 i HK Centurion;
  • Szereg ulepszeń wizualnych, wykorzystujących możliwości PS5, oraz lepsza wydajność na PC dzięki zastosowaniu technologii AMD FidelityFX Super Resolution.

Terminator: Resistance zadebiutował na rynku w 2019 roku i zebrał różne opinie. Jednym się podobało, inni kręcili nosem. Jednakże produkcja na Steam ma bardzo pozytywne oceny. Nam również gra przypadła do gustu.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button