Aktualności

Powrót legendy – Secret Service po 13 latach wraca na rynek

Dzisiaj praktycznie wszystkie serwisy branżowe piszą o powstaniu z grobu Secret Service, pisma dla wielu kultowego, na którym się wychowali i takie tam. Wszystko wskazuje na to, że wróci w papierowej formie. Za reaktywacją stocją Piotr Mańkowski i Waldemar Nowak

Legenda by nie powstała gdyby nie pomysłodawca imprezy Pixel Heaven – Robert Łapiński, który ma być także wydawcą nowego magazynu. Redaktorem naczelnym zostanie Micz, a oprawą graficzną ma zająć się Pegaz Ass. Panowie mają ambicje na stworzenie najlepszego na rynku magazynu gier komputerowych w Polsce. Jak im wyjdzie reaktywacja przekonamy się już całkiem niedługo o ile zegar odmieżający czas na http://ssonline.pl/ wskazuje godzine startu.

Wiemy, że są wśród Was tacy, którzy uznali, że Secret Service definitywnie zakończył swój żywot. W końcu nic nadwyczajnego, mało to tytułów prasowych pada niemal codziennie? Ale wiemy też, że znajdą się osoby, które z chęcią raz jeszcze sięgnęłyby po legendarne pismo w formie odpowiadającej ich współczesnym oczekiwaniom wobec prasy growej.  Skoro nadarza się okazja, nie można nie spróbować, prawda?

Ja już wiem, że nowy numer SS biorę w ciemno. Szczególnie przez lata posuchy panujące na rynku magazynów o grach – nie ma co czytać, a jedna jaskółka wiosny nie czyni 🙁

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button