Aktualności

Observer – ruszył preorder

Observer to nowa propozycja ze studia, które stało za Layers of Fear – Bloober Team. Podobnie jak i w tamtym przypadku, będziemy mieli do czynienia z horrorem, tym razem psychologicznym, rozgrywającym się w świecie cyberpunku. Gracz wcieli się tu w Daniela Lazarskiego (Rutger Hauer), detektywa zdolnego hakować umysły podejrzanych, pracującego dla elitarnej jednostki policji.

Gra dostępna będzie w wersji fizycznej i jest kolejnym przykładem ładnie wydanego indyka. W pudełku prócz płytki z grą znajdziemy artbook oraz plakat. Do tego dostaniemy w formie cyfrowej soundtrack i fankit – czymkolwiek by nie był. A tak zestaw wygląda na wizualizacji:

Całość będzie kosztować ok 80 złotych –  w zależności od sklepu.

Premiera: 16 sierpnia

Wydawca: Techland Wydawnictwo

W grze wystąpi także Arkadiusz Jakubik – dla którego będzie to debiut w dziedzinie cyfrowej rozrywki – w roli Janusa, starego weterana wojennego z solidną porcją starych i zniszczonych implantów. Jest to kolejny przykład tego, że indyki pomimo niższej ceny mają zdecydowanie bardziej bogate wydania od większości gier AAA.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button