Aktualności

Splat!FilmFest 2022 – festiwal kina grozy w wersji online

Ruszyła kolejna edycja festiwalu kina grozy – Splat!FilmFest, która tym razem dostępna jest również online. W dniach 3-13 listopada na platformie mojeEkino.pl w ramach eventu można obejrzeć ponad 40 filmów. Zarówno pełno, jak i krótkometrażowych.

Filmy dostępne w ramach festiwalu są naprawdę różnorodne. Moją uwagę skupił na sobie na przykład francuski „Blood Machines” z 2019 roku, który nie przypominam sobie, by był u nas normalnie dostępny z polskimi napisami. W skrócie jest to kontynuacja teledysku Carpenter Brut – „Turbo Killer” sfinansowana poprzez zbiórkę przeprowadzoną na platformie Kickstarter. Dobra jazda dla wielbicieli laserów, muzyki new retro wave oraz kapeli Carpenter Brut, która w tym przypadku odpowiedzialna jest za soundtrack. Dla mnie jazda obowiązkowa.

Jak oglądać?

Mojeekino.pl to platforma, na której swoje „wirtualne” sale ma kilkadziesiąt kin z całej Polski. Wybierając zakup dostępu do filmu lub karnetu na całość wybieracie z dostępnej listy kin, kafelek kina, w którym chcecie obejrzeć film (symbolicznie). Możecie też nie wybrać kina tylko zaznaczyć kafelek Stowarzyszenia Kin Studyjnych (które prowadzi platformę mojeEkino.pl).

W ten sposób nie tylko oglądacie kozackie filmy Splatowe, ale realnie (finansowo) wspieracie polskie kina studyjne. Jeśli nie wiecie jakie kino lub kafelek kliknąć to polecamy niezawodną metodę chybił trafił 😉

Filmy można oglądać pod tym linkiem: https://mojeekino.pl/pokaz/splat

Dostęp do filmów jest płatny.

Koszt pojedynczego dostępu do filmu pełnometrażowego – 18 zł (dostęp na 24h).

Pakiet dostępu do filmów krótkometrażowych – 20 zł – za 6 filmów (dostęp na 24h).

Jest również możliwość wykupienia karnetu – wtedy uzyskujemy dostęp do całej oferty – 45 filmów. Karnet jest ważny na czas trwania festiwalu – do 13 listopada. Jego koszt to 240 zł.

 

Splat!FilmFest-2022

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button