Aktualności

Strefa gracza w salonie X-KOM Reduta

X-kom, jak chyba żadna inna sieć sklepów komputerowych, idzie bardzo w gaming. Jeśli chodzi o sprzęt dla graczy, to mają naprawdę szeroki wybór. Począwszy od akcesoriów, części do PC czy laptopów, po gotowe zestawy komputerów z linii G4M3R w różnych konfiguracjach. To wszystko to jednak mało. X-kom postanowił pójść o krok dalej i otworzyć strefę gracza w warszawskiej Reducie.

Strefa gracza jest miejscem, w którym można przetestować różnoraki sprzęt gamingowy. Oferuje przygotowane pod graczy stanowiska, na których można sprawdź możliwości desktopów X-kom G4M3R oraz laptopów Lenovo Legion w najnowszych tytułach, takich jak Rage2, Surge2, Ori, Plauge Tale czy Minecraft. Poza tym: Strefa konsol – z możliwością gry, strefa słuchawek – z możliwością testowania, oraz inne ekspozycje – gamingowe laptopy, monitory i akcesoria, a także strefa wirtualnej rzeczywistości z goglami HTC VIVE Comsos Elite. Aczkolwiek mam wrażenie, że największym zainteresowaniem będzie cieszył się specjalny fotel dla graczy – Predator Thronos. Jest wielki, robi niesamowite wrażenie i ma całe mnóstwo różnorodnych funkcji, które wznoszą poziom gamingu na zdecydowanie wyższy level. Idealna sprawa dla pro-graczy, którzy potrzebują pro-sprzętu. Więcej o tym potworze można poczytać tutaj:

https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/predator-thronos

Wstęp do strefy gracza jest darmowy. Niestety w związku z obecnie panującą pandemią maksymalny czas użytkowania stanowiska przez jedną osobę ma wynosić maksymalnie 30 minut.

Strefa gracza w warszawskiej Reducie jest otwarta w godzinach pracy salonu:

  • poniedziałek – sobota 10:00 – 21:00
  • niedziela 10:00 – 20:00
  • W niedziele wolne od handlu salony są nieczynne

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

4 Comments

  1. bardzo fajne i dobre, że będzie można gdzieś wypróbować wszystkie te sprzęty, oby powstały takie strefy w innych miastach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button