Aktualności

Nowe Gwiezdne Wojny i Expanded Universe ver 2.0

Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen dobrze wiedzą co to takiego Expanded Universe. Większość zapewne wie, że Star Wars to nie tylko filmy ale i książki, gry, kreskówki – czyli to właśnie rozszerzone uniwersum. Kiedy Disney przejął prawa do marki wszystko to wylądowało w koszu, postanowiono się odciąć od tego co do tej pory było zrobione obok filmów.

Obecnie Disney chce zupełnie zmienić sposób prezentowania historii przez wzajemne powiązanie ze sobą wszystkich mediów jak filmy, komiksy, książki, gry, czy seriale. Wszystko to miałoby być ze sobą teraz fabularnie powiązane i mieć na siebie wzajemny wpływ. Dodatkowo nad całością czuwała by pewna grupa osób, która miałaby decydujący wpływ na to co jest tworzone i planowałaby rozmieszczenie tego w planie wydawniczym. Jednym słowem szykowane jest to, o co od dawien dawna domagali się fani – uporządkowanie całego uniwersum i dalsze jego tworzenie wraz z przyjętymi zasadami na co nie zgadzał się George Lucas.

 

Źródło: http://hatak.pl/artykuly/gwiezdne-wojny-czesc-vii-bedzie-rewolucja-kina

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button