Aktualności

Game Dev Fest 2023 – 22 listopada – gośćmi będą Paweł Kamiński oraz Piotr „Squares” Mościcki

W najbliższą środę (22 listopada) zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Game Dev Fest 2023, na którym tym razem gośćmi będą Paweł Kamiński oraz Piotr „Squares” Mościcki.

Game Dev Fest jest cyklem spotkań z osobami od lat związanymi z polską branżą tworzenia gier komputerowych. Składa się z czterech cotygodniowych spotkań – każde z nich jest świetną okazją do wysłuchania doświadczonych gamedeveloperów i skorzystania z ich rad. W listopadzie panel odbywa się po raz dziewiąty.

Tematami przewodnimi tego spotkania będą:

Zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjną – i co teraz?

Rozmowy rekrutacyjne w większości przypadków są stresujące – dotyczy to każdego z nas. Dobre przygotowanie może pomóc nam to przezwyciężyć. Podczas tego wykładu opowiem m.in.: o tym jak wykorzystać CV na swoją korzyść; jak czytać ogłoszenia o pracę w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej i przekażę ogólne porady jak się dobrze przygotować do rozmowy.

 

 

Paweł Kamiński — Od wielu lat związany zawodowo z rekrutacją, employer brandingiem i szeroko pojętym HRem. Od kilku lat pracuje w 11 bit studios. Ma za sobą tysiące obejrzanych CV i setki odbytych rozmów, wiele rzeczy widział i chętnie się tą wiedzą podzieli.

 

 

 

Narzędzia z repo Epica których nie znajdziecie w dokumentacji

Skracanie czasu iteracji developerów oraz optymalizacja automatyzacji przez użycie nieudokumentowanych narzędzi z repo Unreala – UAT, UGS, Buildgraph, Unsync, StudioAnalytics.

 

Piotr „Squares” Mościcki — wieloletni członek Koła Naukowego Twórców Gier „Polygon”. Współtworzył silnik do gier „PolyEngine” oraz pracował przy wewnętrznym silniku „Liquid Engine” tworzonym przez 11 bit studios. Aktualnie pracuje jako Senior Technology Programmer przy produkcji gry Frostpunk 2.

 

 

 

Wstęp na spotkania jest otwarty dla wszystkich i całkowicie bezpłatny!

Partnerem wydarzenia jest bar H.4.0.S. Patronami merytorycznymi są CD Projekt Red i Orbital Knight.

Patronami medialnymi są CD-Action, lubiegrac.pl, mWin, Na Pograniczu i Radio Aktywne.

Miejsce: Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 133
Dzień: środa 22 listopada 2023 r.
Godziny: od 19:00 do ok. 21:30

Więcej informacji:

Oficjalna strona Game Dev Fest: https://www.gamedevfest.pl
Oficjalna strona KNTG „Polygon”: https://kntgpolygon.pl
KNTG „Polygon” na Facebooku: https://www.facebook.com/kntg.polygon
Kanał YouTube: https://www.youtube.com/user/kntgpolygon

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button