Film | Książka | Muzyka

Na co warto iść do kina w tym roku

Ostatnio było o tym, na jakie filmy nie warto naszym zdaniem się wybrać i dlaczego. Tym razem przedstawimy listę filmów na jakie dobrze by było wybrać się do kina.

5. Siódmy syn.

Film fantasy oparty o pierwszy tom Kroniki Wardstone autorstwa Josepha Delaney. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego nauczy się pokonywać ciemne moce. Chłopiec będzie musiał stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Premiera: 23 stycznia

https://www.youtube.com/watch?v=1fv-tEWRqFQ

4. Jupiter: Intronizacja

Nowy film braci Wachowskich, tych od Matrixa. Film początkowo miał się ukazać latem ubiegłego roku, jednakże planowana premiera została przełożona na luty 2015.

Historia  będzie opowiadać o Jupiter Jones (Mila Kunis), która urodziła się pod przejrzystym niebem, co zwiastowało jej przeznaczenie do wielkich rzeczy. Już jako dorosła kobieta śni o gwiazdach, ale po przebudzeniu znajduje się w trudnej rzeczywistości złych związków i czyszczenia toalet. Wszystko zmienia się, gdy Caine (Channing Tatum), genetycznie zmodyfikowany były łowca, przybywa na Ziemię, by ją odnaleźć. Jupiter zaczyna dostrzegać los, który jest jej przeznaczony. Jej genetyczny kod sprawia, że jest następczynią niewiarygodnego dziedzictwa, które może zachwiać równowagę w galaktyce.

Premiera: 6 lutego

3. American Sniper

Najnowszy film Clinta Eastwooda. Oparty o prawdziwą historię snajpera Navy SEALs, który na swoim koncie ma ponad 150 potwierdzonych zabójstw.

Premiera: 20 lutego

2. Chappie

Tytuł, o którym nie tak dawno wspominaliśmy przy okazji premiery trailera. W skrócie jest to film science fiction Neila Blomkampa – nakręcił wcześniej Elizjum oraz Dystrykt 9.

Film opowiada historię policyjnego androida zdolnego do samodzielnego myślenia i posiadającego emocje, który zostaje wykradziony przez gangsterów i ma posłużyć im jako pomoc w realizacji niecnych planów.

Swój udział w produkcji potwierdzili: Shartlo Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel, a także Ninja i YYo-Landi z zespołu Die Antwoord, którzy zagrają samych siebie.

Premiera: 6 marca

1. Marsjanin

Film oparty o książkę Andy’ego Weir’a ”The Martian”. Opowiada o nieudanej ekspedycji, podczas ewakuacji której astronauta Mark zostaje sam na Marsie. Mimo znikomych zapasów oraz zerwanej łączności z dowództwem mężczyzna stara się przetrwać w trudnych warunkach.

Premiera: 27 listopada

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button