Aktualności

Moonshine Inc. – gra o zarządzaniu bimbrowniczym interesem debiutuje na Steam

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 1 grudnia najnowsza produkcja Klabater – Moonshine Inc. zadebiutowała na Steam. Gra jest połączeniem strategii ekonomicznej z gatunku tycoon z rozbudowaną warstwą wytwarzania własnych trunków (crafting). Rdzeniem rozgrywki jest oczywiście prowadzenie własnej nielegalnej rozlewni bimbru.

W grze nie zabraknie odtwarzania znanych alkoholi, jak również tworzenia własnych kompozycji. Będzie to możliwe za sprawą eksperymentów z setkami różnych składników, ogromną liczbą receptur i aparatów. Zapowiada się ciekawie – dla miłośników tego typu zabaw.

Nie ma to jak dobry bimber! Właśnie masz okazję nauczyć się jak taki zrobić, i brandy, whisky i wódeczkę. Będziesz fermentować, destylować i nazywać swoje trunki jak tylko chcesz. Prowadź swój biznes z rozmachem, ale dyskretnie. Bo wszystko to jest legalne… dopóki cię nie złapią!

W Moonshine Inc. mieliśmy okazję już wcześniej nieco pograć podczas minionego PGA. Ilość opcji i możliwości nas przytłoczyła. Tutaj serio można mieć wpływ na wszystko. Począwszy od przygotowania destylatu – od nas zależy, jakie dobierzemy składniki i w jakich ilościach, po dystrybucję gotowego trunku. Jest co robić i na czym eksperymentować. Oprawa graficzna może jakoś specjalnie nie zachwyca, ale jest prosta i przyjemna dla oka, a co najważniejsze nie rozprasza – wystarczy, że gracz i tak już dostaje oczopląsu od tych wszystkich wskaźników, suwaków i wykresów.

Gra jest, na razie dostępna na PC. W przyszłości planowane są wersje na konsole. Tytuł w późniejszym okresie ma być wzbogacany o dodatkową zawartość.

Najważniejsze informacje o grze

  • wierne odzwierciedlenie bimbrowniczego rzemiosła – fermentacja i destylacja zostały oparte na wzorach chemicznych zachowujących się jak naturalne procesy
  • realistyczne odtworzenie biznesu amerykańskiego bimbrownika, ze wszystkimi jego wyzwaniami
  • bogata historia – 3 możliwe zakończenia lub „Game Over” jeśli złapią cię gliniarze
  • 5 regionów – prowadzenie bazy w górach, lesie, na bagnach, w miasteczku i w metropolii, z liniową progresją
  • 70+ przepisów – 15+ bimbrów, 15+ whisky, 20 brandy, 20+ wódek
  • 50+ składników – cukry, owoce, warzywa i zboża
  • 35+ aparatów – 17 destylatorów, 8 kadzi fermentacyjnych, 5 kadzi post-destylacyjnych, 7 aparatów do wstępnej fermentacji i inne
  • 26 technologii fermentacji i destylacji
  • 37 zadań głównych + zadania poboczne i wydarzenia drogowe

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button