PlayTest

Model Builder – pierwsze wrażenia ze składania modeli

Model Builder jest idealną grą dla tych, którzy lubią składać modele, ale z różnych względów nie mogą sobie na to pozwolić z różnych względów w prawdziwym życiu.

Model Builder, jak sama nazwa wskazuje, daje nam możliwość składania i dostosowywania modeli wprost na ekranie naszego monitora. Dostajemy pudełko z jakimś modelem (w trybie kariery nie mamy niestety wpływu na to, co będziemy składać), a nasze zadanie będzie polegało na w miarę prawidłowym złożeniu ustrojstwa, pomalowaniu i wrzuceniu na wirtualną półkę. W grze jest także dostępna opcja chwalenia się swoimi dziełami na Facebooku.

Modele jakie przyjdzie nam składać będą przeróżne. Od samolotów i samochodów, przez ogrodowe krasnale do łodzi podwodnych. Tak się złożyło, że zaczynając swoją przygodę z Model Builder, na pierwszy rzut na mój warsztat wjechało pudełko z Supermarine Spitfire – jeden z pierwszych modeli, które złożyłem w rzeczywistości dawno temu.

Gra jest w sumie prosta. Przez proces montażu przeprowadzi nas czytelna instrukcja. Miałem nadzieję na nieco bardziej realistyczny model składania, a tu jest tak jak praktycznie w każdej podobnej grze tego typu. Nie da się pomieszać elementów, a tych, które nie pasują na swoje miejsce na siłę nie włożymy.

Za produkcję gry odpowiada studio Moonlit Games. Premiera planowana jest na 27 stycznia 2022 r.

W grę zagraliśmy dzięki uprzejmości wydawcy.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button