Aktualności

Martha Is Dead – mroczny thriller psychologiczny na który musimy poczekać do lutego

Lubicie mroczne thrillery? Ja bardzo. Dlatego od dłuższego czasu oczekuję nowej gry od włoskiego studia LKA – Martha Is Dead. Ma być to mroczny, psychologiczny thriller osadzony w roku 1944 we Włoszech.

Fabuła w skrócie opowiadać będzie o tym, że tytułowa Martha jest martwa. Tego co się kryje za jej tajemniczą śmiercią dowiedzieć będzie się chciała jej siostra bliźniaczka – Giulia. Czyli w sumie typowy motyw jak na przygodówkę przystało 🙂 Poza tym ma być dużo eksploracji otoczenia, analizowania poszlak i rozwiązywania zagadek.

Martha Is Dead ma być pierwszą grą niezależną, w której język włoski będzie tym domyślnym. Jak twierdzą autorzy zabieg ten ma umożliwić zagłębienie się w pełni w fabule i postaciach. Pełna immersja, czyli jedna z tych rzeczy, przez które niecierpliwie wyczekuje tego tytułu.

Gra wyjdzie na następujących platformach: PS5, PS4, Xbox oraz PC

Premiera –
 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button