Aktualności

Maggie – kolejny film o zombie

Maggie to kolejny film o zombie, który 22 kwietnia będzie miał swoją premierę. Ile to już było filmów o podobnej tematyce szczególnie w ostatnim czasie – sporo, ale ten ma być zupełnie inny.

Maggie to produkcja w której zobaczymy w rolach głównych Arnolda Schwarzeneggera /znany wiadomo z czego/ oraz Abigail Breslin /najbardziej znana chyba z Zombieland, którego drugą część mamy dostać jeszcze w tym roku/. Jak sam Arni pisze na swoim FB:

Maggie to kompletnie inny film – dla mnie i dla gatunku. Pokochacie go.

Będzie on opowiadał historię nastolatki, która zostaje zainfekowana wirusem przemieniającym ludzi w zombie. Jednakże tym razem ma to być zupełnie inny rodzaj kina, niż te które mamy okazję zwykle oglądać z chodzącymi sztywnymi. W nim zombie będzie ukazane z zupełnie innej perspektywy, tej bardziej ludzkiej. Zresztą najlepiej samemu obejrzeć trailer i się przekonać co się szykuje. Na to wskazuje, że dostaniemy zupełnie nowe spojrzenie na tragizm zombie.

 

 

Premiera: 22 kwietnia 2015 (świat)

Reżyseria: Henry Hobson

W rolach głównych: Arnold Schwarzenegger, Abigail Breslin

 

Źródło: https://www.facebook.com/arnold

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button