Aktualności

Homicidal All-Stars zmienia nazwę i wyjdzie lada chwila

Homicidal All-Stars to teraz Showgunners. Gra od studia Artificer o najbardziej wybuchowym reality show przyszłości zmieniła nazwę.

O grze w ramach przeglądu gier z PGA 2022 pisaliśmy tak:

Kiedy uruchomiłem demko Homicidal All-Stars od razu nasunęły mi się skojarzenia z filmem Uciekinier (Running Man – 1987). Cyberpunk, niedaleka przyszłość oraz chore i brutalne reality show. Tyle tylko, że w grze zmierzymy się z przeciwnikami na arenach, a nie będziemy przed nimi uciekać. Podobnie jak w filmie, jeśli będziemy w starciach odnosić sukcesy, gospodarze turnieju zatroszczą się o to, by nam zbyt łatwo nie było i będą zrzucać na nas nowych przeciwników, czy też inne elementy, które podniosą atrakcyjność widowiska – jak na przykład wybuchające beczki. Do walki nie staniemy samotnie niczym Arnold Schwarzenegger w rzeczonym filmie, a w grupie. Całość starć jest mocno inspirowana serią X-COM w oprawie taktycznej, z podziałem na tury.

Dostaliśmy też nowy trailer nadchodzącej produkcji. Premiera lada chwila – 2 maj 2023 roku.

Na Steam dostępne jest demo, które polecam sprawdzić.

https://store.steampowered.com/app/1155330/Showgunners/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button