Aktualności

Łowcy Przygód wystartowali na Patronite

Od trzech lat działają społecznie i tworzą niezależne reportaże przedstawiające historyczne tajemnice, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele więcej. Wszystko to w prowadzonym przez nich cyklu „Łowcy Przygód”. Tworzą „po godzinach”, finansują wszystko z własnej kieszeni, można ich oglądać na YouTube. Obecnie stanęli przed trudną decyzją czy warto tę przygodę kontynuować, wobec czego wystartowali na Patronite.

Chcemy Łowców kontynuować, ale wiąże się to z drenowaniem własnej, prywatnej kieszeni, która jest już pusta… Ten cykl to nasza pasja i, zgodnie z jego nazwą, przygoda. Przykro nam jednak, że seria, której prace kilkukrotnie wykorzystane zostały w ogólnopolskich stacjach TV, której tematy wielokrotnie były kopiowane i która doczekała się nawet własnego plagiatu w jednej ze stacji regionalnych (sic!), nie stała się fundamentem współpracy z producentami, którzy otworzyliby przed nią nowe możliwości.

Każda złotówka ze wsparcia ma zostać przeznaczona na produkcję cyklu, jego rozwój i utrzymanie. Pozwoli na zakup lepszego sprzętu – drona, czy mikrofonów bezprzewodowych. Pieniądze zapewne pójdą także na cele logistyczne – zakup paliwa, map, itp.

Najważniejszą kwestią jest jednak odpowiedź na pytanie, co możecie zyskać dzięki naszej współpracy. Przygotowaliśmy dla Was pakiety profesjonalnie wykonanych, porządnych gatunkowo prezentów, takich jak kubki, koszulki, bluzy czy płyty z naszymi filmami. Ale, co najważniejsze, ponieważ to współpraca partnerska, będziecie mieli wpływ na treść przygotowywanych przez nas materiałów! To Wy będziecie wybierać tematy, sugerować miejsca warte odwiedzenia, decydować, w którym kierunku mamy wyruszyć, a nawet wystąpić w naszych programach! Będziemy też w stałym kontakcie – nie tylko mailowym, bowiem specjalnie dla Was będziemy prowadzić transmisje live, podczas których będziemy odpowiadać na Wasze pytania!

 

Myślę. że warto wesprzeć to co robią. Nie spotkałem się na polskim YT z podobnym kanałem, tak dobrze przygotowanym pod względem merytorycznym jak i technicznym. Często w swoich filmach pokazują miejsca zapomniane, opuszczone, takie które mają duży potencjał turystyczny ale nikt się nimi nie interesuje. W swoim cyklu reportaży niejednokrotnie zwracali uwagę na ciekawe miejscówki zasługujące na renowacje i na danie im drugiej szansy, pomagając w zdobyciu sponsorów.

https://patronite.pl/lowcyprzygod

http://www.lowcyprzygod.tv/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button