Aktualności

Lords of the Fallen – przyspieszona premiera

Polska premiera gry Lords of the Fallen została przyśpieszona i nastąpi 28 października 2014 roku. Oznacza to, że polscy gracze będą mogli wcielić się w postać Harkyna, głównego bohatera najnowszej produkcji CI Games za równo trzy tygodnie. 

28 października 2014 r. gra zadebiutuje w Polsce w wersji na konsole nowej generacji i komputery PC. CI Games podkreśla, że zamówienia przedpremierowe wskazują na rosnące zainteresowanie rynku nowym tytułem.

 

Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen” – mówi Marek Tymiński, Prezes Zarządu CI Games SA.

 

Znane są również ceny wersji gry na wszystkie platformy. Posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4 będą mogli kupić Lords of the Fallen w cenie 219 zł, a użytkownicy komputerów PC zapłacą za podstawową wersję 119 zł.

 

„Lords of the Fallen to największa premiera polskiej gry w 2014 roku. Patrząc na rosnące zainteresowanie nie tylko dystrybutorów, ale przede wszystkim graczy, wierzymy, że nasz najnowszy tytuł odniesie duży sukces i stanie się kamieniem milowym w rozwoju CI Games” – dodaje Marek Tymiński.

 

Lords of the Fallen to gra typu Action RPG osadzona w stworzonym przez CI Games, nowym uniwersum. Gracze wcielą się w Harkyna, który gdy upadły bóg wysyła swoją demoniczną armię pod wodzą potężnych Lordów aby zniszczyć ludzkość, jako jedyny podejmuje się jej ocalenia.

 

Więcej informacji na temat gry Lords of the Fallen: http://lordsofthefallen.com/

Więcej informacji na temat firmy CI Games: http://www.cigames.com/pl/

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button