Aktualności

Jurassic World – czyli Park Jurajski 22 lata później

Jurassic World przywodzi mi na myśl remake – i to w dodatku kiepski –  Parku Jurajskiego, filmu bądź co bądź kultowego, który był chyba pierwszym moim filmem, obejrzanym świadomie na VHS’ie. Dlatego go pamiętam, jak i koszmary, które mi się po nim śniły. Jak się miało wtedy te dziesięć lat to film wrażenie robił kolosalne.

Nowa wersja dzieje się 22 lata po wydarzeniach z Parku Jurajskiego. Naukowcy wpadają na genialny pomysł stworzenia nowego dinozaura, będącego połączeniem welociraptora i tyranozaura. Jak nie trudno się domyślić, ów stwór wymyka się spod kontroli. Jednakże znajduje się śmiałek – w liczbie jednego – który (niczym Rambo) rozprawi się z bestią. Po tym co widziałem na trailerze głowę daję, że tak właśnie będzie wyglądała fabuła.

Film jest szumnie reklamowany nazwiskiem Stevena Spielberga, producenta filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=N7G57rH366Y

Premiera: 12 czerwca 2015

Reżyseria: Colin Trevorrow

Scenariusz: Rick Jaffa, Amanda Silver, Derek Connolly, Colin Trevorrow

W roli głównej: Chris Pratt (Peter Quill ze Strażników Galaktyki jakby ktoś nie wiedział)

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button