Aktualności

Infernal Radiation opuszcza Steam Early Access

Infernal Radiation hardcorowa zręcznościówka w klimatach gotyckich i dark fantasy o perypetiach nietypowego egzorcysty, który walczy z opętanymi i demonami. Ten debiutancki projekt studia Asmodev został w ciągu kilku ostatnich miesięcy znacznie poprawiony i przeszedł dużą metamorfozę. 28 grudnia opuści Steam Early Access.

Głównym bohaterem Infernal Radiation jest bezkompromisowy egzorcysta, który trafia na Wyspę Halloweenową, gdzie doszło do wielkiej tragedii. W efekcie wybuchu reaktora elektrowni produkującej energię z ognia piekielnego doszło do skażenia miejscowej ludności i wielu opętań.

Tytuł łączy dynamiczną i prostą rozgrywkę, walkę z demonicznymi bossami (20 zróżnicowanych kreatur piekielnych), rozwiązania rodem z gier RPG oraz wysoki poziom trudności. Zawiera także elementy czarnego humoru, a unikalnego stylu nadaje mu wyjątkowa oprawa audiowizualna.

„Chcieliśmy, żeby historia w Infernal Radiation współgrała z rozgrywką. Udało się. Wyszła chaotyczna ballada o miłości, zdradzie i zemście. Zresztą wszystko, co robimy w Asmodevie, jest podszyte krwawym romantyzmem” – mówi jeden z twórców gry.

Datę finalnej premiery na PC (Steam) ustalono na 28 grudnia 2020 r. W I połowie 2021 r. Infernal Radiation zostanie wydane również na Nintendo Switch.

Steam:

https://store.steampowered.com/app/832140/Infernal_Radiation/

Trailer:

 

Podstawowe informacje:

  • tytuł: Infernal Radiation
  • gatunek: akcja, zręcznościowe, RPG, niezależne
  • producent: Asmodev
  • wydawca: Art Games Studio S.A., Ultimate Games S.A.
  • język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, turecki
  • data premiery: 28.12.2020 r. (PC – Steam), 10.08.2020 r. (PC – Steam Early Access), I połowa 2021 r. (Nintendo Switch)

 

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button