Aktualności

Gog.com Galaxy Client – alpha

Ruszyły testy klienta Galaxy platformy Gog.com. Na razie obsługuje poniższe tytuły: The Witcher Adventure Game, Double Dragon Trilogy, Alien vs. Predator Classic 2000, oraz Rise of the Triad, w które można już grać w multi via GOG Galaxy.

Aplikacja ma być niczym Steam, ale działająca rozdzielnie z grami. W praktyce ma to odbywać się w ten sposób, że jeśli zainstalujemy klienta Galaxy i z jego poziomu zainstalujemy grę z  biblioteki, zyskamy dostęp do dodatkowych funkcji. Jeśli zdecydujemy się na odinstalowanie aplikacji Galaxy, to gry zainstalowane z jego poziomu dalej będą działać. Dla mnie bomba. Jeśli wszystko będzie sprawnie działać to powstanie największy, na obecną chwilę, konkurent dla platformy Steam.

Aplikacja Galaxy oferować nam ma ficzery:

  • automatyczne aktualizacje
  • dostęp do biblioteki Gog
  • multiplayer

Dostaliśmy zaproszenie do testów, które niecnie mamy zamiar wykorzystać i przy okazji opisać jak to wszystko razem pracuje i jak się zachowuje.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button